Od ponad dekady zajmujemy się pokazami z ogniem, jako jedna z najdłużej działających grup w Polsce mamy na swoim koncie kilka set realizacji w kraju i za granicą oraz wiele wygranych konkursów

W swoich pokazach korzystamy ze sprzętów do żonglerki artystycznej, przestrzennej oraz innych rekwizytów stworzonych przez nas samych. Ponadto wykorzystujemy elementy techniki scenicznej, takie jak kolorowe oświetlenie oraz fogownice, których celem jest spotęgowanie efektywności występu. Skupiamy się również na bezpieczeństwie, dlatego na każdą realizację zabieramy wyposażenie przeciw ogniowe, sprzęt oraz paliwo przez nas wykorzystywane posiada wszelkie wymagane atesty.

Jako pionierzy wykorzystywania nie konwencjonalnych sprzętów w pokazach, stworzyliśmy show, które diametralnie wyróżnia się na polskiej scenie fireshow, stawiamy na nowoczesność, spektakularność oraz profesjonalizm, dzięki czemu prezentujemy pokaz, który idealnie się wpasuje w każdą imprezę, występujemy na weselach, targach handlowych, imprezach firmowych, koncertach oraz wszelkich innych wydarzeniach – wszędzie tam gdzie trzeba zadziwić widzów !

Grupa eXodus
ul. Sportowa 1, blok C, pok. 40
14-100 Ostróda
kontakt@exodus-art.pl
+48 505 627 896