Zawodowo zajmujemy się animacją dzieci podczas różnych imprez okolicznościowych. Specjalizujemy się w odkrywaniu przed dziećmi pięknego świata wyobraźni ! Spotkania z nami gwarantują niezapomniane wspomnienia nie tylko dzieciom, ale także ich rodzicom czy nauczycielom w przedszkolu!

Nasi instruktorzy to młode osoby od lat pracujące z dziećmi, wykształceni pedagodzy często pracujący w przedszkolach. Program naszych zajęć stworzony jest w oparciu o nową podstawę programową i napisany tak, by nie tylko rozwijać umiejętności taneczne i teatralne, ale także by odkrywać przed dziećmi przeróżne kultury i poszerzać wyobraźnię oraz horyzonty małych artystów. Bierzemy aktywny udział w regularnych imprezach i uroczystościach, można nas zobaczyć podczas Dni Babci i Dziadka, Mamy i Taty, Dnia Dziecka oraz pozostałych wydarzeń w trakcie, których organizujemy specjalne punkty animacyjne. Stawiamy na ścisłą współpracę nie tylko z dziećmi, ale także z rodzicami, gronem pedagogicznym i organizatorami imprez.

„EXODUS KIDS” to nie tylko nowe spojrzenie na zabawę i pracę z dziećmi, ale także nowatorskie podejście do zajęć, zarówno na płaszczyźnie, jakości warsztatów, organizacji pracy jak i współpracy z klientem.

Nie brakuje nas oczywiście również podczas okazjonalnych imprez dla dzieci – organizujemy i prowadzimy spotkania mikołajowe, urodzinki, bale karnawałowe, pikniki rodzinne. Na wszystkich naszych imprezach pojawiają się specjalni goście ze swoimi pokazami: wróżki, iluzjoniści, mikołaje, szczudlarze, klowni, i wielu innych.

Grupa eXodus
ul. Sportowa 1, blok C, pok. 40
14-100 Ostróda
kontakt@exodus-art.pl
+48 505 627 896