Team building ma na celu integrację pracowników w zespole, kształtowanie umiejętności współpracy, komunikacji, budowania postaw pro-zespołowych jak również na zapewnieniu dobrej zabawy. Jest to idealne rozwiązanie dla grup, które dopiero się poznają, ponieważ pomaga zintegrować grupę i ukierunkować na współpracę. Dla osób zintegrowanych to świetne zajęcia, które pozwalają na zacieśnianiu wzajemnego zaufania, przyjaźni oraz usprawniają proces grupowego rozwiązywania problemów.

Podczas zajęć z team buildingu uczestnicy biorą udział w rozmaitych zadaniach i ćwiczeniach grupowych. Neutralny teren, nieobowiązujące stroje pracownicze i luźna atmosfera wzbudzi w nich chęć współpracy oraz otwartość. Gruntowna integracja współpracowników bez wątpienia odbywa się w pracy, ale udział w imprezach integracyjnych, czy innego rodzaju eventach firmowych pozwoli pogłębić te relacje, rozwiązać konflikty powstałe w pracy i oczyścić atmosferę. Skupiamy się głównie na motywacyjno-integracyjnej formie team buildingu, staramy się, aby konkurencje nawiązywały do branży, z jaką jest powiązana grupa, całe warsztaty są zazwyczaj podzielone na dwie części intelektualną oraz ruchową.

Wyjątkowość naszych warsztatów bierze się z dodatkowych elementów, które są przez nas realizowane; każdy etap zabaw team buildingowych wzbogacamy o wyzwania, które nasi goście muszą przejść indywidualnie. Osoba, która podejmie się obu wyzwań przechodzi przeszkolenie jak postępować w danych sytuacjach, oraz co robić, aby zachować bezpieczeństwo. Nad przebiegiem wyzwań czuwają wykwalifikowani instruktorzy.

Grupa eXodus
ul. Sportowa 1, blok C, pok. 40
14-100 Ostróda
kontakt@exodus-art.pl
+48 505 627 896