Pokaz fireshow na wesele

Pokaz fireshow na wesele – jak zamówić?

Nasza kilkunastoletnia kariera sceniczna zaczęła się właśnie od fireshow. Każdy pokaz tworzony przez naszą firmę spersonalizowany był od zawsze pod naszych klientów. Poszerzyliśmy więc naszą ofertę o pokazy ognia, które stworzone zostały specjalnie z myślą o imprezach weselnych. Unikatowe efekty sceniczne, romantyczny nastrój i bliski kontakt widzów z żywiołem ognia, spowodował spopularyzowanie tej formy artystycznej podczas tych wyjątkowych imprez. Zamówienie pokazu jest niezwykle proste. Po przesłaniu informacji dotyczących imprezy t.j. lokalizacji i terminu, przesyłamy Państwu specjalną ofertę fireshow z pokazami weselnymi. Po ustaleniu wariantu podpisujemy umowę. Nasza firma zajmuje się wszelkimi sprawami technicznymi, by odciążyć Państwa w tym jakże ważnym dniu.

VIOLET - pokaz fireshow na wesele

Rozwiń ofertę

Zwiń ofertę

Spektakl Fireshow będący połączeniem ognia z wyjątkowymi choreografiami, efektami świetlnymi i pirotechniką sceniczną, które swoją estetyką nawiązują do świata orientu. Fiolet, jako dominujący kolor idealnie współgra z barwą płomieni i w mistyczny sposób podkreśla ich piękno. Całość rozbudza wyobraźnię i przenosi widza w niezwykły, magiczny świat ognia i harmonii między człowiekiem a żywiołem. W wersji weselnej pokaz został wzbogacony o płonące serce i specjalne logoshow, podczas którego możemy wyświetlić zdjęcia Państwa Młodych, ich imiona, a także dowolne napisy czy grafiki zaproponowane przez naszych klientów.

Różne opcje cenowe

Każdy nasz pokaz można dostosować do budżetu naszych klientów. W naszej ofercie posiadamy różne wersje pokazów ognia. Kompleksowo obsługujemy całe przedsięwzięcie gwarantując Państwu: profesjonalne nagłośnienie, oświetlenie sceniczne, wytwornice mgły efekty pirotechniki scenicznej, jak również okablowanie wraz z obsługą techniczną.

12-25 min

2-5 artystów

INDIGO - pokaz fireshow na wesele

Rozwiń ofertę

Zwiń ofertę

Pokaz fireshow, w którym połączenie koloru niebieskiego z barwami płomieni działa na zmysły i pozwala widzom oderwać się od rzeczywistości. Stroje tancerzy, żywiołowa i mistyczna muzyka oraz jedyne w swoim rodzaju płonące konstrukcje, nawiązują swoim charakterem do świata fantasy. Jest to dynamiczny pokaz ognia, gdzie ilość i
różnorodność efektów zapiera dech w piersiach. Pokaz tańca z ogniem na miarę XXI wieku.

Różne opcje cenowe

Każdy nasz pokaz ognia można dostosować do budżetu naszych klientów. W naszej ofercie posiadamy różne wersje pokazów. Kompleksowo obsługujemy całe przedsięwzięcie gwarantując Państwu: profesjonalne nagłośnienie, oświetlenie sceniczne, wytwornice mgły efekty pirotechniki scenicznej, jak również okablowanie wraz z obsługą techniczną.

12-25 min

2-5 artystów

Romantyczny pokaz fireshow na wesele, wyświetlanie zdjęć

W naszej ofercie weselnej mamy kilka ognistych propozycji. Stworzyliśmy specjalną wersję pokazu VIOLET, który przenosi widza w orientalny klimat, a fioletowa kolorystyka nadaje ciekawy, romantyczny efekt całemu przedsięwzięciu. Natomiast pokaz Indigo to połączenie epickiej muzyki z pięknie komponującym się z ogniem kolorem niebieskim. Fireshow w naszym wykonaniu to połączenie ognia, światła, efektów wizualnych, a także efektownych układów taneczno-kuglarskich. Weselne propozycje naszej firmy obejmują również wyjątkowy dodatek: VisualPoi show ( Logoshow). Podczas ognistego tańca artyści w kilkuminutowym układzie taneczno-kuglarskim posługują się rekwizytami, które pozostawiają w powietrzu smugi światła. Światło te, wizualizuje wcześniej zaprogramowane zdjęcia, napisy bądź dowolne grafiki w jakości HD. Krótko mówiąc, możemy wyświetlić stworzoną przez Państwa historię podczas naszego ognistego tańca!

Kompleksowa organizacja pokazów fireshow na weselu

Wiemy, jak ważnym okresem w życiu naszych klientów jest ślub i wesele, dlatego zajmujemy się kompleksową organizacją weselnych pokazów fireshow. Posiadamy bardzo rozbudowane zaplecze techniczne, dlatego nie oczekujemy od Państwa żadnego sprzętu, potrzebujemy jedynie miejsca, które posiada praktycznie każdy lokal. W cenie naszych pokazów mają Państwo profesjonalne nagłośnienie, oświetlenie sceniczne, wytwornice mgły wraz z okablowaniem i obsługą techniczną, a także wiele innych efektów scenicznych uzależnionych od wybranej wersji pokazu.

Ogień, jako symbol miłości i radości! W formie pokazu fireshow.

Fireshow Polska