Ogniste atrakcje

Efektowne atrakcje ogniowe na każdą okazję

Firma NAM-TARA specjalizuje się również w kompleksowej organizacji dodatkowych efektów ogniowych. Tworzymy płonące napisy o dowolnej treści i tematyce. Możemy skonstruować wielki, płonący napis na twoje wesele, urodziny, na imprezę firmową czy miejską. Uatrakcyjnieniem firmówki czy innej kameralnej imprezy może być firewalking – czyli chodzenie po ogniu. Może on stanowić osobną atrakcję bądź dodatek do pokazu fireshow. Podczas naszych pokazów ognia używamy również wielu efektów specjalnych. Możemy zapewnić oprawę event’u w wytwornice dymu, wytwornice ognia czy wyrzutnie CO2. Nasi specjaliści od pirotechniki scenicznej zagwarantują również efekt podczas rozdania nagród, zakończenia konferencji czy dowolnego momentu imprezy, który może być podkreślony poprzez efektowne wybuchy pirotechniczne.

Płonący napis

Rozwiń ofertę

Zwiń ofertę

Pokazy ognia mogą być urozmaicone o dodatkowe elementy sceniczne. Nasi specjaliści tworzą efektowne płonące napisy o dowolnej treści, które mogą być dodatkiem do pokazów fireshow bądź osobną atrakcją na evencie. W naszej ofercie posiadamy różne wielkości liter, jak również wykonujemy płonące napisy na specjalne zamówienie. Do stworzenia bezpiecznego, efektownego napisu używamy tylko i wyłącznie materiałów najwyższej jakości, które są dedykowane  do tego specyficznego użytku.

Firewalking - chodzenie po rozżarzonych węglach

Rozwiń ofertę

Zwiń ofertę

Firewalking czyli próba ognia praktykowana jest przez ludzi od tysięcy lat. Jest to forma pokazu umiejętności fakirskich, uważana jest również za obrzęd oczyszczenia bądź odnowienia duchowego. W obecnych czasach coraz częściej próba ognia wykonywana jest na imprezach firmowych bądź prywatnych, jako forma podniesienia wiary we własne możliwości oraz jako sposób na przełamywanie psychicznych oporów. Firewalking ma również charakter motywacyjny oraz teambuildingowy. Chodzenie po rozżarzonych węglach jest całkowicie bezpieczne, pod warunkiem stosowania się zaleceń naszych doświadczonych instruktorów. Podczas realizacji próby ognia używamy dodatkowych efektów np. wytwornic mgły, wytwornic ognia bądź płonących punktów, które dodatkowo podgrzewają atmosferę. Ścieżka ognia może być osobnym elementem imprezy bądź uzupełnieniem pokazów fireshow czy pokazów typu teatr ognia.

Efekty specjalne FX

Rozwiń ofertę

Zwiń ofertę

Efekty specjalne FX można wykorzystać podczas koncertów, wydarzeń sportowych, pokazów mody bądź na planach filmowych. W naszej ofercie znajdują się zarówno mniejsze urządzenia Stage flame o wysokości płomienia od 1 do 3 metrów, jak również urządzenia z możliwością efektownych wybuchów do 8 metrów wysokości. Proponujemy również pięcioramienne wytwornice płomieni flamaniac, które mogą być używane zarówno w środku, jak i na zewnątrz. Wykorzystywany przez nas sprzęt jest w pełni sterowany poprzez DMX oraz posiada wszelkie wymagane certyfikaty bezpieczeństwa. Naszym klientom proponujemy również efekty pirotechniki scenicznej, wyrzutnie CO2 oraz efekt ciężkiego dymu.

Płonący napis – tworzenie

Stworzenie odpowiedniego napisu, który będzie bezpieczny i możliwy do transportu to nie lada wyzwanie. W naszej karierze mieliśmy okazję wykonać kilkaset płonących napisów o różnego rodzaju treści. Najpopularniejszą wersją w naszej ofercie jest płonący napis na wesele, którego treść może przybrać dowolną formę. Zazwyczaj Państwo Młodzi wybierają opcję dwóch inicjałów pomiędzy którymi umieszczamy „+”. Napis ten odpalany jest podczas jednego z naszych pokazów np. w trakcie pokazu fireshow na weselu. Możliwości wykorzystania tej formy efektu scenicznego ograniczone są jedyne przez wyobraźnię naszych klientów. Tworzymy płonące konstrukcje z nazwą firmy na imprezie firmowej, a także z liczbą, która symbolizuje ilość lat związku bądź wiek solenizanta podczas pokazu tańca z ogniem na urodzinach.

Płonący napis na wesele, stworzony specjalnie dla Ciebie!

Dodatek do pokazu fireshow bądź osoba atrakcja